październik 19, 2021

„Trump jest terminatorem, chce zakończyć postęp i przyszłość” Schwarzenegger

https://planoinformativo.com/stock12/image/2019/SEPTIEMBRE/22/schwar.jpg

Aktor, biznesmen, kulturysta i były republikański gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger potwierdza, że ​​Donald Trump „jest terminatorem” ponieważ, zgodnie z wywiadem z Efe, chce on położyć kres prawom ochrony środowiska tego stanu Ameryki Północnej i „zakończyć wszystkie postępy i mieć nadzieję na przyszłość. „

Aktor jest w Barcelonie (północno-wschodnia Hiszpania) na Arnold Classic Europe, mistrzostwach kulturystyki i fitness, które odbywają się w ten weekend.

Schwarzenegger jest silnym obrońcą środowiska i wyrzuca światowym liderom ich brak „wola i wnętrzności” stawić czoła obecnemu kryzysowi klimatycznemu.

Pomimo swojej republikańskiej przynależności Schwarzenegger (Thal, Austria, 1947) ostro krytykuje Trumpa, który niedawno cofnął zezwolenie federalne, które pozwoliło Kalifornii na wprowadzenie własnych standardów w zakresie przeciwdziałania zanieczyszczeniom: „Musimy się go jak najszybciej pozbyć „zdanie.

„To, co robi, jest przestępstwem!” Wyklucza Schwarzenegger, który oprócz żałowania decyzji Trumpa nr 39 dotyczącej zmuszenia Kalifornii do obniżenia limitów zanieczyszczeń, krytykuje również federalne polityki ochrony środowiska: „Pozbywa się przepisów i przepisów zatwierdzonych przez poprzednich prezydentów. „

Były gubernator mówi, że Kalifornia # 39; s „surowe przepisy środowiskowe”, które zmniejszyły emisje gazów zanieczyszczających i zwiększyły energię odnawialną, są „przykład sukcesu” dla wszystkich.

Uważa, że ​​nie są one niezgodne ze wzrostem gospodarczym, ponieważ obecnie państwo jest piątą potęgą gospodarczą na świecie, za Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Japonią i Niemcami.

„Upolityczniają problem, mówiąc, że chodzi o lewe lub prawe skrzydło. To nonsens,” wyrzuca aktora, który chwali mobilizacje na rzecz klimatu młodych ludzi na całym świecie, którzy, jak przewiduje, cierpią „wiele błędów, które są teraz popełniane. „

„Starzy ludzie, którzy stworzyli ten problem, umrą za 30 lub 40 lat, ale te dzieci odziedziczą pieprzoną planetę,” podkreśla.

Były gubernator jest bardzo krytyczny wobec światowych liderów za to, że nie działają jako „prawdziwi urzędnicy publiczni” i „nic nie robić”, mimo że „ludność prosi o podjęcie działań przeciwko zanieczyszczeniu.”

CZYTAĆ  Międzynarodowy Rok MASmuscle

Według Schwarzeneggera politycy „tkwią w swoich ideologiach, kłamią, nie dotrzymują obietnic, oszukują i ssają koncerny naftowe.”

Oprócz promocji Arnold Classic Europe Schwarzenegger promował w Barcelonie swój najnowszy film „Terminator: Mroczne przeznaczenie”, szósta część tej fikcyjnej serii o wyglądających na ludzi androidach zaprogramowanych do zabijania ludzi.

„Jestem z niej bardzo dumny, myślę, że wykonaliśmy fantastyczną robotę,” podkreśla swój nowy film.

Były gubernator docenił swoją miłość do Barcelony i Hiszpanii, gdzie to wydarzenie sportowe odbywa się już po raz dziewiąty, i zapewnia, że „miłość” jeszcze jeden film tutaj.

„Zrobiłem już jedną w latach osiemdziesiątych, # 39; Conan the Barbarian # 39 ;, ale byłoby wspaniale zrobić coś innego. Lokalizacje są fantastyczne, mają wiele do zaoferowania,” zauważa popularny aktor.

W jego obronie „zdrowa planeta”, aktor twierdzi, że jego „ruch fitness”, który od kilku dni zabiera do Barcelony, aby promować zdrowe nawyki i domagać się włączenia sportu.

„W kulturystyce i podnoszeniu ciężarów ciężar jest taki sam, niezależnie od tego, czy jesteś bogaty, czy biedny, młody czy stary, muzułmanin, katolik lub żyd; to dobra rzecz w sporcie, wszyscy są równi,” podsumowuje. 

 Otrzymuj najważniejsze wiadomości dnia na WhatsApp, po prostu zapisz numer telefonu 4448463009 i wyślij słowo WYSOKA w wiadomości.