październik 19, 2021

Międzynarodowy Rok MASmuscle

https://www.masmusculo.com.es/wp-content/uploads/2015/03/unanointernacionalparamasmusculo.jpg

Międzynarodowy Rok MASmuscle

Najlepsza firma żywienia sportowego jest najbardziej rozpoznawalna na świecie

W 2013 r MASmusculo Świetny zespół uczestniczył z wielką siłą i znaczeniem w najważniejszych międzynarodowych wydarzeniach ze stoiskami, własnymi sportowcami, reporterami i tysiącami przyjaciół przyjętymi na FIBO, Arnold Europe i Olympia Weekend , ale także byliśmy obecni we wszystkim IFBB PRO zawody , Puchary Świata różnych Związków i Mistrzostwa Europy .

FIBO 2013

Żyjemy kolejny rok w ciągu FIBO i tym razem wracając do korzeni w Kolonii w Niemczech, gdzie mamy jedno z największych stoisk tych ważnych międzynarodowych targów; Po sześciu latach sukcesów i jako wiodący sklep na kontynencie europejskim, nasza niemiecka reprezentacja na MoreMuscle.de rozdała tysiące prezentów, przeprowadziła działania i była w stanie nawiązać bezpośredni kontakt z przyjaciółmi z całego świata.

Zdjęcia FIBO 2013, MASmusculo.com

MR EUROPE PRO

Czwarta edycja tego niezwykłego konkursu odbyła się w Hiszpanii z udziałem najlepszych przedstawicieli IFBB PRO; co roku Team MASmusculo jako niekwestionowany lider na kontynencie europejskim przyjmował międzynarodowe media i przyjaciół branży w imprezie pełnej emocji, która została zagwarantowana dzięki wysiłkom Hiszpańskiej Federacji Kulturystyki i Fitness.

MEP4 2013 - zdjęcia, WIĘCEJ mięśni

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORA I MISTRZA

Wszystkie oczy były skupione w ten weekend od 1 do 6 maja w Santa Susana, Barcelonie i MASmuscle jako obecny europejski lider; The Mistrzostwa Europy Juniorów 2013 i Masters IFBB okazały się pełnym sukcesem, a szczególnie dla naszych mistrzów Marty del Amo i Wspaniałego Johna Davi, który umieścił Hiszpanię na czempionie Europy.

IFBB Mistrzostwa Europy Juniorów i Mistrzów 2013

WEEKEND OLYMPIA

W wyjątkowym środowisku, ze względu na majestat największej imprezy kulturystycznej i fitness na świecie, zespół MASmusculo ze swoimi menedżerami, reporterami i przyjaciółmi, spędziliśmy jeden z najlepszych weekendów, jakie pamiętamy; Byliśmy także bardzo blisko z najlepszym hiszpańskim kulturystą PRO, nasz przyjaciel i kolega Raúl Carrasco , który brał udział w wyścigu o masie 212 funtów i był w centrum uwagi tysięcy fanów, zwłaszcza Latynosów, podpisywania autografów, robienia zdjęć, a nawet udzielania porad na temat sportu i zdrowia.

CZYTAĆ  „Trump jest terminatorem, chce zakończyć postęp i przyszłość” Schwarzenegger

Mr Olympia 2013 zdjęcia, MASmusculo.com

Organizatorzy 2013 Olympia Fitness & Weekend Performance dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić nam wydarzenie o wielkim luksusie i przepychu w Las Vegas; Zwiedzaliśmy obiekty targów w weekend, który rozpoczął się od prezentacji gigantów, z którymi rozmawialiśmy w kilku raportach przedstawionych przez najlepszy zespół profesjonalistów.

ARNOLD CLASSIC EUROPE

Wszyscy podobał nam się On Line Arnold Classic Europe podczas październikowego oglądania Mr. Olympia Phil Heath koronując się w Madrycie, ale tysiące ludzi odwiedziło nas, dzieląc się nowymi doświadczeniami z całym zespołem MASmuscle, jako najlepszą firmą sponsorującą to wydarzenie, w skład której wchodzi kilku zawodników PRO Raúl Carrasco , piękny model Sandra Guerrero i wielu kolegów lubi Roberto Camacho , IFBB & Konkurent Model Fitness.

Zdjęcia ARNOLD EUROPE 2013, MASmusculo.com

 

Muscle Christmas

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

https://www.masmusculo.com.es/wp-content/uploads/2015/03/elarnoldclassicohioesmascompetitivoqueelmrolympia-280x161.jpg

Arnold Classic Ohio jest bardziej konkurencyjny niż Mr Olympia

https://www.masmusculo.com.es/wp-content/uploads/2015/03/elgoldgympresenteenmasmusculo-280x161.jpg

Złota siłownia obecna na MASmusculo

https://www.masmusculo.com.es/wp-content/uploads/2015/03/planificandoelnuevoano-280x161.jpg

Planowanie nowego roku