październik 19, 2021

Czy pyszne przekąski mogą być dla Ciebie dobre

Pamiętasz, jak zakradłeś się do kuchni, gdy byłeś młody, aby ukraść przekąskę, gdy mama nie oglądała? Cóż, te dni mogłyby się skończyć, gdyby dawna mistrzyni kulturystyki Carolyn Hansen dotarła do celu. Wymyśliła zestaw 100 przepisów na przekąski, dzięki którym matki na całym świecie pozytywnie zachęcają swoje dzieci do kopania.

Powód? Składniki. W tych przepisach nie ma cukru, mąki ani masła – tylko surowe, zdrowe jedzenie, które Hansen lubi nazywać życiem. Nie gotuj też, co sprawia, że ​​przygotowanie przystawki jest szybkie. Wszystko, co mama musi być biegła w kuchni, aby zadowolić swoje dzieci, to mikser. Do takiego wniosku doszła Carolyn Hansen w swojej książce Zdrowe surowe przekąski i smakołyki

Na pierwszy rzut oka możesz mieć pokusę, by pomyśleć, że kanapki wykonane bez cukru i masła mogą smakować jak eksperymentalne projekty, które mama wymyśliła w młodości, kiedy skończyły się te przedmioty i nie udało się dostać do sklepu. Jeśli podzielisz te same wspomnienia z tymi odważnymi alternatywami dla przekąsek, które tworzę, być może szybko odrzucisz pomysł smacznej przekąski, która rezygnuje ze składników, o których wiemy, że przyczyniają się do przewlekłej choroby w późniejszym życiu. Nadmiar cukru i masła w diecie to główne przyczyny obsesji, cukrzycy i choroby niedokrwiennej serca.

Carolyn Hansen wiedziała o tym, gdy wiele lat temu weszła do kuchni, aby znaleźć alternatywy dla przekąsek, które tak trudno jej było wyeliminować z diety. Jako kulturystka wyczynowa była zdeterminowana, aby znaleźć sposób, aby powstrzymać go przed zrujnowaniem postępów na siłowni, polegając na niezdrowych przekąskach, gdy jego siła woli słabnie.

Początkowo marsz był trudny. Okazuje się, że musisz zacząć wyrzucać podstawowe składniki tysięcy lat przepisów. Po drodze było wiele błędów. Ale Carolyn wytrwała i ostatecznie wymyśliła przekąski, które mogłaby podzielić się z przyjaciółmi kulturystów. Przekąski, które możesz podzielić się z rodziną i przyjaciółmi i wiedzieć, że przyczyniasz się do utrzymania ich zdrowia, nie tylko dzisiaj, ale także przez wiele lat.

CZYTAĆ  Hydroxycuts Hardcore Pro Series

Tak więc, jeśli chcesz dostać przekąskę i leczyć przepisy, które wygrałeś # 39; musisz czuć się winny z powodu jedzenia następnym razem, gdy masz ochotę na coś pysznego, koniecznie zajrzyj do książki Carolyn Hansen # 39; 100 zdrowych surowych przekąsek i smakołyków, gdzie pokazuje, jak przejąć kontrolę nad mikserem i wydawać pyszne przekąski, które dzieci w Twojej okolicy ustawią się w kolejce po bloku na próbkę.